آرادبرندینگ

تماس با ما

آموزش سئو روز بک لینک

سئو روز موضوع مهمی است که امروزه همه وبمستران یا کاربران سایت ها را به خود اختصاص داده است و همین امر باعث شده که ما مقاله ای پیرامون سئو روز و بحث بک لینک ها در آن مطرح نماییم.
بک لینک به این معنا است که سایت شما توسط سایت دیگری به نمایش گذاشته شود و به طوری که مخاطب از طریق سایت دیگری به سایت شما مراجعه نماید و یا بلعکس به این شکل که مخاطب از طریق سایت شما، با سایت دیگری آشنا شود. چنانچه این اتفاق بیافتد، یک بک لینک ایجاد شده است.
حتی شما با استفاده از قواعد لینک گذاری می توانید خبری را انتشار دهید و از طریق همین خبر، مخاطب بتواند خبرهای دیگر شما را مشاهده کند. هرگاه این اتفاق بیافتد، می گوییم که لینک گذاری بر روی آن خبر انجام شده است.

برای مثال ما می خواهیم یک نمونه بک لینک ایجاد کنیم که اگر مخاطب بر روی گزینه خاصی مثل عبارت سئو کلاه خاکستری کلیک کرد، بتواند مقاله ی جدا گانه ای پیدا کند و اطلاعاتش در رابطه با آن موضوع بیشتر شود.

تماس با ما

آراد سئو

به سایت و مقالات آراد سئو خوش آمدید

تماس با ما

0

Deprecated: پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 منقضی شده و هیچ جایگزینی در دسترس نیست. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/arads752/domains/aradseo.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5411

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *