آموزش چک کردن سئو قالب سایت

آموزش چک کردن سئو قالب سایت به زبان فارسی از طریق وب سایت رسمی سئو و برندینگ هم اکنون در آرادسئو منتشر شد.
روش و سایتی هایی که میتواند دید وسیع و جالبی به ما بدهد:
مثلا یک ابزار است که چگونگی استفاده تگ های عنوان h1,h2,h3,h4,h5,h66 را برای هرسایت بررسی میکند و در اختیار شما میدهد شما به راحتی با انالیز سایت های رقبا متوجه شوید چه شیوه از استفاده تگ ها بهترین روش برای گرفتن رتبه در گوگل است یا سرعت سایت را چک کنید زیرا افزایش سرعت باعث دیر ایندکس شدن مطالب و چک سئو قالب اثر منفی دارد بررسی حجم صفحه اول قالب که اگر زیاد بود با بهینه کردن قالب و عکس و کدها به عدد دلخواه برسیم مقدار خوب یک قالب بین 250 تا 450 کیلو بایت است اما اکثرا رعایت نمیشود و باعث زیادتر شدن و افزایش سرعت سایت میشد که هم بازدید کننده را کلافه میکند هم ربات گوگل را.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بعضی از ابزار های عکس ها را بررسی میکنند که بهینه شده است یا نه استفاده و بکارگیری تمام این ابزار میتواند روند رو به رشدی را برای سایت شما رقم بزند با ما همراه باشید.سایت بسیار زیادی در این زمینه هستند البته دقت داشته باشید ما سعی کردیم سایت های خوبی معرفی کنیم به درخواست برخی از دوستان اما به طور کلی این سایت بیشتر اطلاعاتشان فقط برای جلوگیری از اشتباهات تگ های عنوان و نکته ابتدایی است سعی کنید به صورت موردی به موارد مختلف بپرازید و ساختار دیگر سایت را که رتبه گرفته اند را بررسی کنید و ببینید به چه شکلی از تگ های عنوان و تگ های توضیحات و تگ h1 صفحه اصلی و بسیار از مواردی که میتواند مفید باشد استفاده کنید.
دقت کنید بسیار از موارد به صورت تخمینی است مثل تعدا بازدید کننده ها و به صورت دقیق نیست و باید توجه داشته باشد به صورت نسبی باید روی آن تمرکز کنید.

  • سایت بررسی خطاهای قالب یا ولید بودن در چک سئو قالب:

این سایت با بررسی قالب خطاهای و کد نویسی اشتباه را در اختیار شما قرار میدهد که شما با جستجو در گوگل میتوانید ان را رفع کنید البته ولید بودن قالب به طور مستقیم روی سئو نقش ندارد اما به طور غیر مستقیم دارد هر چه قالب استاندارد تر باشد ربات هم راحت تر میتوانید مطالب شما را ذخیره و ایندکس کند و رتبه ی بندی خوبی دهد.

  • جیتیمتریکس یک سایت برای بررسی سرعت و حجم قالب:

این سایت یک سایتی بسیار خوب برای بررسی سرعت لود و حجم صفحات سایت شما است سرعت بالا 5 ثانیه مناسب نیست و سرعت زیر 3 ثانیه بکر است البته این سایت با گفتن راه حل های به بهینه سازی قالب شما کمک میکند و عکس های شما را بهینه میکند و در اختیار شما قرار میدهد این سایت محبوبیت جالبی دارد و کسی نیست که از قالب سر در نیاره و از سایت بهره نبرده باشه پس سعی کنید و عکس ها مقدار حجم صفحه سرعت لود سایت را با این سایت بهینه کنید.

  • چک کردن تگ های عنوان و بررسی سئو عکس ها

این سایت یک درصد به شما از بهینه کردن تگ های عنوان h1,h2,h3,h4,h5,h6 و درصد بهینه شدن عکس ها میدهد البته درصد دادن درست نیست اما برای بررسی درست تگ های عناون کاربرد دارد برای شروع کار نقش خوبی دارد.

  • بررسی کلی چک کردن سئو قالب:

این سایت یک انالیز کلی از سایت شما میدهد البته محدودیت تعداد بررسی دارد اما کارامد است و میتوان هر روز یک سایت را بررسی کلی کنید این سایت این موارد را به تریتیب میگم چک میکند. Title Tag, Meta Description, Google Search Results Preview Most Common Keywords Test, <h1> Headings Status, <h2> Headings Status, Robots.txt Test,Sitemap Test, Broken Links Test Image Alt Testt و غیره را به طور کلی مورد بررسی قرار میدهد البته امتیاز دهی انها درصدی است که سئو به صورت درصدی معنا ندارد و فقط این کمک به دید کلی سایت میکند.

نتیجه و حرف پایانی سئو قالب:

خوب استفاده از این ابزار به صورت افراطی و اینکه شما مثلا سئو سایت خود را 100% کنید معنا ندارد بهینه سازی سایت یک عملیات پیوسته و اهسته پس مثلا درصد برای ان کاربرد ندارد این ابزار به ما کمک میکنند سایت رقبا را با ریز بینی و به طور کلی انالیز بکنیم و بدانیم فلان سایت علت موفقیتش در چیست یا تعداد استفاده از تگ های عنوان چقدر است شما وقتی 10 سایت را با همین روش انالیز کنید به نتایجی جالبی میرسید. امیدوارم این مطلب در مورد آموزش سئو سایت مفید بوده باشد.
منبع: آرادسئو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.