اسباب بازی در چین موجب حساسیت شدید کودک 7 ساله شد

مزیت اسباب بازی در چین در وهله اول این است که آنها وسایلی هستند که بدون توجه به ظاهر مجموعه‌های بازی جدید در بازار مد می‌مانند.

اسباب‌بازی‌های چوبی همیشه احساساتی را که پدربزرگ‌ها و پدربزرگ‌های ما تجربه کرده‌اند و دارای شخصیت آموزشی هستند، مانند قرن‌ها پیش برمی‌انگیزد.

اسباب‌بازی‌های چوبی بادوام هستند، زیرا از چوب باکیفیت ساخته شده‌اند، به این معنی که ماندگاری طولانی دارند و ظاهر اصلی خود را حفظ می‌کنند.

حتی اگر مورد کثیف باشد، همیشه می توانید آن را تمیز کنید، بشویید و برای بازی یا کار دوباره آماده می شود. اسباب بازی های ساخته شده از این ماده را می توان از نسلی به نسل دیگر منتقل کرد.

عملکرد اسباب بازی ها ممکن است با افزایش سن کودک تغییر کند. دامنه کاربرد بر خلاف سایر اسباب بازی هایی که محدودیت سنی برای استفاده دارند، متنوع است.

اسباب بازی

از یک اسباب بازی چوبی برای دستکاری های ساده استفاده کنند، در سنین بالاتر می تواند بخشی از یک بازی نقش آفرینی موضوعی یا طرحی شود و در آینده یک شی برای استفاده به عنوان مواد آموزشی (مواد شمارش) .

اسباب بازی های چوبی به رشد تخیل و فانتزی کمک می کند. در واقع، اشیاء متعدد (حمل و نقل، میوه ها، سبزیجات، حیوانات، وسایل خانه و بسیاری موارد دیگر) پسران و دختران را به اقدامات مختلف تشویق می کنند تا این یا آن شی را کنترل کنند و با کمک آنها یک موقعیت بازی بر اساس زندگی واقعی ایجاد کنند.

اسباب بازی های آموزشی چوبی در قالب اشکال هندسی به کودکان نه تنها در یادگیری اصول هندسه کمک می کند بلکه به آنها اجازه می دهد تا با آنها آزمایش کنند و ساختارهای معماری ایجاد کنند.

علاوه بر کسب مهارت های عملی، کودکان یاد می گیرند که به طور مستقل اعمال را کنترل کنند و جلوه های صوتی ایجاد کنند و فقط یک شی مکانیکی را با وسایل الکترونیکی مشاهده نکنند.

تفکر منطقی رشد می کند، کودکان، اسباب بازی ها را دستکاری می کنند، آنها را از نظر شکل، اندازه، رنگ و دسته های دیگر متمایز می کنند، تعدادی از مسائل با سطوح مختلف پیچیدگی را حل می کنند (از حل مثال هایی برای جمع و تفریق تا ساخت ساختمان های پیچیده).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.