استفاده از گرانترین کاشی سرامیک غفرانی برای خانه رونالدو

امروزه کاشی سرامیک غفرانی در مقایسه با گرانیت ترجیح داده می شوند زیرا مزایای آن مانند ضد لک و خش بودن، نگهداری کم، نصب آسان و محو نشدن در معرض نور خورشید یا دمای بالا یا پایین است.

در دماهای بالا سخت می شود. در سرامیک دو نوع طرح کاشی وجود دارد که عبارتند از کاشی لعابدار و کاشی کواری کاشی های لعاب دار دارای پوشش لعاب هستند که پس از پختن کاشی های سرامیکی به آن اضافه می شود تا رنگ ها و بافت های مختلف به دست آید.

این کاشی ها دارای سبک های خوبی هستند و در رنگ های مختلف در مقایسه با کاشی های کواری موجود هستند و همچنین ضد لکه و آب هستند.

کاشی

کاشی های معدنی کاشی های بدون لعاب هستند که به دلیل ناهمواری و مقاومت در برابر لغزش بیشتر در پارکینگ ها و مسیرهای پیاده روی استفاده می شوند این کاشی ها در رنگ های قرمز، خاکستری و قهوه ای و به اشکال مربع، مستطیل و شش گوش هستند.

این کاشی ها با استفاده از خاک رس ریزدانه در دماهای بالاتر نسبت به کاشی و سرامیک ساخته می شوند آنها متراکم تر، قوی تر هستند و رطوبت را بهتر و گران تر از کاشی های سرامیکی جذب می کنند آنها در تمام سطوح در دسترس هستند و برای نصب در داخل و خارج از خانه استفاده می شوند.

برای ساخت این کاشی ها شیشه ای شدن انجام می شود. آنها حاوی مواد خاک رس و سیلیس هستند و سخت تر از کاشی های سرامیکی هستند آنها سرعت جذب آب پایینی دارند و می توانند دست نخورده باقی بمانند تا فرسوده شوند.

ما می توانیم انواع مختلفی مانند کاشی شیشه ای لعاب دار، کاشی شیشه ای شیشه ای چینی و کاشی شیشه ای دوبار شارژ را پیدا کنیم که از نظر ضخامت، سبک و فاکتورهای رنگ با یکدیگر متفاوت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.