با لامپ کم مصرف مهتابی پشه ها را کاملا از بین ببرید

برای یک خانه متوسط، لامپ کم مصرف مهتابی می توانند حدود 35 پوند در سال و همچنین 120 کیلوگرم صرفه جویی کنند.

دی اکسید کربن. خانواده ها می توانند انتظار داشته باشند که با گران شدن برق و مقرون به صرفه تر شدن و ماندگاری بیشتر لامپ های کم مصرف، پس انداز افزایش یابد.

اگرچه این موضوع در هزینه خرید و جایگزینی لامپ های رشته ای منفرد تاثیری ندارد، می توانید مطمئن باشید که در دراز مدت، لامپ های کم مصرف می توانند به صرفه جویی در هزینه شما کمک کنند.

علاوه بر این، لامپ های کم مصرف به طور باورنکردنی ماندگاری بالایی دارند. اگر 12 ساعت در روز بماند، اکثر آنها می توانند تا 11 سال بدون نیاز به تعویض دوام بیاورند. این در تضاد کامل با لامپ های سنتی است که به ندرت بیشتر از یک سال عمر می کنند.

غیر قابل انکار اگرچه قیمت آنها کمی بیشتر از لامپ های هالوژنی و رشته ای سنتی است، اما عمر طولانی تری دارند، در لمس خنک هستند و به میزان قابل توجهی دی اکسید کربن کمتری تولید می کنند.

خانه ای که در درجه اول از لامپ های کم مصرف استفاده می کند در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

لامپ

در ترکیب با سایر روش‌های مدیریت انرژی، مانند کنتورهای هوشمند و عایق کاری خانه، می‌توانید با استفاده از لامپ‌های کم مصرف، مصرف انرژی خود را کاهش دهید و در عین حال قبض‌های آب و برق خود را به شدت کاهش دهید.

سه عامل برای انتخاب لامپ کم مصرف مناسب وجود دارد: نوع، مقدار لومن و رنگ.

نوع: نوع لامپ کم مصرفی که استفاده می کنید تا حد زیادی با مکان و نحوه استفاده از آن تعیین می شود. برای روشنایی عمومی و فضای باز، از چراغ های LED یا CFL استفاده کنید.

نورافکن ها و لوسترهای کریستالی از ال ای دی استفاده می کنند، در حالی که چراغ های کم نور از لامپ های ال ای دی یا هالوژن درجه B استفاده می کنند.
مقدار لومن: به طور سنتی، ما همیشه از وات برای تعیین روشنایی و قدرت تولید شده توسط لامپ های سنتی استفاده می کردیم.

با این حال، از آنجایی که لامپ‌های کم‌انرژی از وات کمتری برای کارکرد استفاده می‌کنند، وات دیگر روشی عملی برای اندازه‌گیری روشنایی نیست.

درعوض، خروجی لومن لامپ ها ایده دقیقی از روشنایی لامپ کم مصرف شما ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.