با لوله پلی اتیلن 100 در چین ربات های فضانورد ساخته شد

اول از همه محصولات در نوع پلی اتیلنی که از آن ساخته شده اند متفاوت هستند. لوله پلی اتیلن 100 در انواع مختلفی وجود دارد.

توجه به این نکته ضروری است که فشار زیاد یا کم فشار آبی نیست که لوله پلی اتیلن برای آن طراحی شده اند. این فشاری است که در طول تولید پلیمر اعمال می شود و خواص فیزیکی محصول را تعیین می کند.

حال باید تفاوت این دو نوع لوله پلی اتیلن را درک کرد. اگر چه به دلیل تفاوت در خواص فیزیکی و خواص پلی اتیلن هایی است که به روش های مختلف به دست می آیند، اما ما وارد ظرافت های شیمی نمی شویم.

بیایید روی عملکرد تمرکز کنیم. اول از همه، لوله پلی اتیلن LDPE برای انتقال مایعات سرد با دمای 40 درجه سانتیگراد طراحی شده اند.

لوله های HDPE قادر به تحمل دما تا 95 درجه سانتیگراد هستند، به این معنی که آنها نه تنها با آب سرد بلکه با آب گرم نیز کار می کنند. یکی دیگر از معیارهایی که لوله های پلی اتیلن با هم تفاوت دارند، هدف آنهاست.

لوله

برای ساخت خطوط فاضلاب از لوله های پلی اتیلن فاضلاب با قطر زیاد استفاده می شود. آنها از مواد خام بکر ساخته شده اند و می توانند در هر دو سیستم فشار و بدون فشار استفاده شوند.

بیشتر اوقات اینها لوله های راه راه هستند لایه داخلی آنها صاف است و قسمت بیرونی به شکل راه راه ساخته شده است. این باعث افزایش مقاومت فشاری مکانیکی لوله می شود و می توان آن را بدون هیچ گونه تجهیزات حفاظتی در زیر زمین قرار داد.

لوله های تامین آب با نوارهای طولی آبی یا رنگ آبی مشخص شده اند. آب آشامیدنی و همچنین آب فنی با دمای 40 درجه سانتیگراد از طریق آنها پمپ می شود.

افزایش جزئی دما عمر لوله را کوتاه می کند و افزایش زیاد می تواند به سرعت آن را از بین ببرد. لوله های گاز برای حمل و نقل گاز از جمله در حالت مایع در نظر گرفته شده است. مانند لوله های آب، آنها با نوارهای طولی، فقط زرد یا نارنجی مشخص شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.