با پودر لباسشویی امو خارجی می توانید لباسهایتان را به رنگ دلخواهتان در بیاورید

استفاده صحیح از پودر لباسشویی امو خارجی به شما این امکان را می دهد که از شر بسیاری از مشکلات مربوط به شستشوی لباس خلاص شوید.

از جمله: بوی شیمیایی ، باقی مانده لکه های سفید، اقلام بد شسته شده و حتی خرابی های فنی. دانش ابتدایی به غلبه بر مشکلات پیش بینی نشده کمک می کند.

معمولاً کشوی پودر به سه قسمت تقسیم می شود. کوچکترین، به عنوان یک قاعده، در وسط قرار دارد و با یک ستاره یا گل نشان داده می شود. باید با نرم کننده پارچه پر شود.

محفظه های باقی مانده برای پودر در نظر گرفته شده اند، آنها به عنوان A و B یا Roman I و II تعیین می شوند.

در محفظه A یا I، پودر فقط در صورتی ریخته می شود که برنامه پیش شستشو یا خیساندن انتخاب شده باشد.

پودر

برای شستشوی اصلی، پودر باید در محفظه ای که با علامت B یا II مشخص شده است ریخته شود. معمولاً سازندگان آن را بزرگ‌ترین می‌سازند، اما استثنائاتی وجود دارد و هیچ تفاوتی با اندازه‌های سینی‌های دیگر ندارد.

تولید کنندگان روی بسته بندی مقدار مورد نیاز (حداکثر) پودر مورد نیاز برای یک بار شستشو را نشان می دهند. به عنوان یک قاعده، آنها معیارهای مورد نیاز را بیش از حد برآورد می کنند، زیرا آنها علاقه مند به بازاریابی محصولات خود هستند.

کارشناسان توصیه می کنند برای 1 کیلوگرم لباس خشک کثیف فقط از 1 قاشق غذاخوری استفاده کنید. یک قاشق پودر این برای شستشوی با کیفیت کافی است.

اگر ماشین لباسشویی برای 5 کیلوگرم لباسشویی طراحی شده باشد، معمولاً فقط نیم بار است، سپس 3 قاشق غذاخوری. قاشق مواد شوینده کافی خواهد بود.

تولید کنندگان انواع مختلفی از پودرهای لباسشویی را تولید می کنند.

آنها از نظر ترکیب متفاوت هستند و برای شستن پارچه های مختلف و درجه آلودگی در نظر گرفته شده اند. مرسوم است که چهار نوع شوینده را تشخیص دهیم:

جهانی، برای شستن لباس ها در هر دمایی طراحی شده است. کاملاً با آلودگی شدید و متوسط ​​اشیا مقابله می کند.
مخصوص، مورد استفاده برای شستن پشم، کتانی رنگی و ظریف؛

کمکی برای پیش خیساندن و از بین بردن لکه های چرب استفاده می شود. حاوی آنزیم هایی است که به طور موثری لکه های خشک شده را از پروتئین و نشاسته از بین می برد.
مواد برای شستشوی بعدی، طراحی شده برای صاف و نرم کردن کتان، آنها همچنین استرس استاتیک را حذف می کنند.
پودرهای زیستی به دلیل ترکیب منحصر به فرد خود کاملاً با بسیاری از انواع آلاینده ها (خون، شیر، چربی، سس، بستنی، گوجه فرنگی و غیره) مقابله می کنند. آنها را می توان برای انواع مختلف پارچه استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.