با چکاندن مایع ظرفشویی بینگو در چشم از تغییر رنگ آن حیران شوید

با این حال خبر خوب این است که مایع ظرفشویی بینگو برای از بین بردن چربی است و این دقیقاً همان کاری است که برای تمیز کردن لوازم آشپزخانه کثیف شما استفاده می شود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک سرپیچ صابون ظرفشویی را در 4 تا 5 فنجان آب گرم مخلوط کنید آن را در یک بطری اسپری بریزید و آن را به شدت تکان دهید.

قسمت بیرونی وسایل آشپزخانه خود را سخاوتمندانه بپاشید و سپس آنها را با یک پارچه میکروفیبر آشپزخانه پاک کنید.

مبلمان فضای باز را تمیز کنید: کثیفی و کثیفی سرسخت روی مبلمان فضای باز به ندرت با یک پارچه مرطوب پاک می شود.

از طرف دیگر یک محلول صابون مایع ملایم به طور کلی برای تمیز کردن موثر گرد و غبار و کثیفی روی مبلمان پاسیو ساخته شده از پلاستیک، چوب، عصا و بامبو، فلز و بالشتک های پارچه ای روکش شده در فضای باز کافی است.

مایع

در اینجا یک راهنمای گام به گام سریع برای تمیز کردن مبلمان فضای باز در حیاط خلوت خود با مواد شوینده ظروف مایع آورده شده است:

کوسن ها و بالش ها را بردارید. مبلمان را گردگیری کنید تا کثیفی، گرد و غبار و زباله ها از بین برود. از یک برس برای تمیز کردن شکاف ها و فضاهای باریک استفاده کنید.

¼ فنجان صابون ظرفشویی را در یک سطل آب گرم مخلوط کنید تا یک محلول تمیز کننده صابونی و گلدار درست کنید.

مبلمان را شلنگ بکشید یا آن را با آب مرطوب کنید. یک اسفنج یا اسکرابر نرم را در محلول آغشته کنید و مبلمان را کاملا تمیز کنید.

نقاط از دست رفته (در صورت وجود) را بشویید و تمیز کنید. قطعات مبلمان شسته شده را با یک حوله خشک پاک کنید و بگذارید کاملاً در هوا خشک شوند.

همچنین مواد نگهدارنده مهم هستند که ماندگاری طولانی تری از محصول را تضمین می کنند.

مایری در مورد تولید مواد شوینده لباسشویی در حین تولید مایع ظرفشویی به افرادی فکر کرده است که مستعد آلرژی هستند و صرفاً مصرف کنندگانی را طلب می کنند که برای آنها مهم است که مواد شوینده پوست را خشک نکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.