با کفش کلارک شاهین می توانید بر روی آب راه بروید

همانطور که می دانید کفش کلارک شاهین محصولی است که از پا در برابر تأثیرات خارجی محافظت می کند و عملکردهای مفید و زیبایی شناختی را انجام می دهد.

کفش‌های چرمی به مجموعه‌ای پیچیده از کالاها تعلق دارند که با طیف گسترده‌ای از انواع، سبک‌ها، اندازه‌ها، مواد بالا و پایین مورد استفاده، روش‌های چسباندن کفی و غیره متمایز می‌شوند.

نامگذاری کفش شامل چندین هزار مورد است. نیاز به طبقه بندی آن وجود دارد.

طبقه بندی نقش مهمی در هر زمینه ای از فعالیت به عنوان راهی برای ساده سازی پدیده های مورد مطالعه، خواص مواد، ایفا می کند.

در علم کالا، طبقه بندی به شما امکان می دهد تعداد زیادی از کالاها را در گروه های مرتبط ترکیب کنید.

طبقه بندی، یعنی توزیع کفش به گروه‌های فرعی با توجه به ویژگی‌های پایدار و ایجاد پیوند بین گروه‌های طبقه‌بندی برای مدیریت مجموعه، ثبت سفارش، سازمان‌دهی فروش و مطالعه محصولات کفش ضروری است.

در حال حاضر سیستم های مختلفی برای طبقه بندی کالاها وجود دارد. علم کالا از طبقه بندی استاندارد ارائه شده در استانداردهای دولتی و صنعتی استفاده می کند.

کفش

سیستم طبقه بندی اقتصادی و آماری بر اساس طبقه بندی همه روسی محصولات (OK 005-93) از اهمیت زیادی برخوردار است. بر اساس آن کدگذاری کالاها انجام می شود.

در طبقه بندی همه روسی محصولات (OK 005-93)، کفش های چرمی به عنوان کلاس 88 طبقه بندی می شوند که با توجه به نوع جنس رویه به 8 زیر کلاس تقسیم می شوند:

1) کفش

yuft; 2) کفش‌های کرومی (از جمله آنهایی که رویه آن از جیر، صندل، چرم با خط مو ساخته شده است).

3) کفش با رویه مواد نساجی، نمد، نمد، پارچه های بافتنی.

4) کفش با رویه چرم مصنوعی؛

5) کفش با رویه چرم مصنوعی؛

6) کفش با رویه ترکیبی ساخته شده از یوفت و چرم مصنوعی؛

7) کفش با رویه ترکیبی ساخته شده از کروم و چرم مصنوعی یا مصنوعی.

8) کفش با رویه ترکیبی از مواد نساجی، نمد، نمد و چرم.

همچنین نام کالایی فعالیت اقتصادی خارجی (TN VED) وجود دارد که شامل فهرستی از کالاهای در نظر گرفته شده برای روابط صادرات و واردات است.

کفش های ورزشی برای انجام ورزش های مختلف طراحی شده اند. به دلیل هدف و عملکرد محافظت از پای ورزشکار از آسیب های احتمالی، دررفتگی، رگ به رگ شدن، از نظر ویژگی های طراحی با کفش های سایر گروه ها متفاوت است.

کفش های ورزشی مشمول الزامات خاصی برای استحکام و قابلیت اطمینان در عملکرد، دور کمر و راحتی پا در هنگام استفاده از آن هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.