بررسی کلمات کلیدی هدف سئو

سئو کلمات کلیدی چیست؟ چگالی کلمات کلیدی چیست؟ آیا سئو کلمات کلیدی از مهمترین اهداف سئو می باشد؟ چگونه می تواند سئوی کلمات کلیدی را افزایش داد؟
سایتی که طراحی می کنید، باید از نظر سئو نیز کاملا تایید شده باشد. سئو سایت، شامل قسمت های زیادی می شود مانند سئو تصاویر، سئو عنوان، سئو قالب سایت، سئو کلمات کلیدی، سئو محتوا و خیلی موارد دیگر، که باید حتما بهینه سازی شوند، وگرنه رتبه خوبی از نظر سئو نخواهید داشت. گفتنی است که سئوی کلمات کلیدی، یکی از مهمترین قسمت ها می باشد، که باید وبمسترها توجه بیشتری به کلمات کلیدی داشته باشند. چرا که بیشتر افراد برای بالا بردن سئو سایت خود، هزینه هایی گزافی برای خرید لینک می کنند.

سئو کلمات کلیدی

ابزار بررسی چگالی کلمات کلیدی

اگر می خواهید در یک سایتی سئو خوبی داشته باشید، حتما چگالی کلمات کلیدی را افزایش دهید، زیرا کلمه کلیدی در جستجوی سایت شما بسیار بااهمیت می باشد. چگالی کلمات توسط موتور های جستجو با فرمول (تعداد کلمات کلیدی در بخش های مختلف یک محتوا تقسیم بر کل کلمات) ارزیابی می شود.
ابزار هایی نیز برای بررسی چگالی کلمات کلیدی وجود دارد که می توانید با به کارگیری این ابزار ها چگالی معقولی را برای سایت به کار ببرید تا بتوانید از رتبه سئو بالایی برخوردار باشید. ابزار ها به این صورت عمل می کنند که آدرس صفحه خود را به این ابزار می دهید و میزان چگالی کلمات کلیدی سایت را به درصد به شما خواهد داد. نام این ابزار Keyword Density Analyzer Tool می باشد.
سئو کلمات کلیدی

بهینه سازی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی از مهمترین اصول سئو می باشند، که باید در انتخاب آن دقت کافی را داشته باشید و به صورت هوشمندانه کلماتی را انتخاب کنید، زیرا کلمات کلیدی تاثیر، شگفت انگیزی در سئو سایت دارند.
شاید این سوال برای شما هم پیش آید که ما کلمات کلیدی را از کجا می توانیم پیدا کنیم؟ وقتی شما عنوان خبر یا محتوای خود را، در گوگل جستجو می کنید، گوگل برای شما پیشنهاداتی ارائه می دهد، که توسط کاربران دیگر در گوگل، مورد جستجو قرار گرفته است. این روش به کارگیری می تواند، بهترین روش برای جستجوی کلمات کلیدی باشد. مانند تصویر زیر که مشاهده می کنید.
سئو کلمات کلیدی
یا حتی می توانید از طریق ابزار هایی هم، کلمات کلیدی را جستجو کنید. اگر شما هم در جستجوی کلید واژه برای سایت خود از این روش ها بهره بگیرید، نتیجه خوبی خواهید گرفت.
منبع: آرادسئو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.