بطری هایی که می توانند به محیط زیست آسیب بزنند

بهترین راه برای نگهداری و حمل بسیاری از انواع مایعات، از آب و نوشابه گرفته تا روغن گرفته تا پاک کننده های خانگی و شیر خشک کودک.

بطری پلاستیکی 500 سی سی اختراع بزرگی است، اما وقتی آن ظرف دستی خالی باشد چه اتفاقی برای آن می افتد؟

 

چگونه بطری ها می توانند به محیط زیست آسیب بزنند

از دهه 1970، افرادی که به محیط زیست و سلامت سیاره ما اهمیت می دهند، نگران این بودند که چگونه بطری پلاستیکی آب معدنی را پس از استفاده از آن دور بریزند.

امروزه حدود 60 میلیون بطری آب در هر روز در آمریکا دور ریخته می شود و ممکن است تا 700 سال طول بکشد تا فقط یک بطری پلاستیکی در فرآیندی به نام تجزیه زیستی تجزیه شود، که همچنین فرآیندی است که هنگام پوسیدگی یک تکه میوه اتفاق می افتد

همانطور که می دانید این بطری پلاستیکی 1 لیتری محل های دفن زباله ما را پر می کنند و ما برای دفن زباله هایی که قابل بازیافت نیستند به فضای دفن زباله نیاز داریم. دور انداختن پلاستیک از طرق دیگری به محیط زیست آسیب می رساند.

همانطور که پلاستیک تجزیه می شود، می تواند مواد شیمیایی را منتشر کند که وارد آب و هوای ما می شود و می تواند باعث بیمار شدن افراد، گیاهان و حیوانات شود.

برای حل این مشکلات، مردم با یکدیگر همکاری کرده اند تا فرآیندی را برای بازیافت بطری پلاستیکی فانتزی و تبدیل آنها به سایر اقلام مفید از جمله لباس، مبلمان، نرده ها، بطری ها، کیسه ها و ظروف پلاستیکی جدید ایجاد کنند.

 

بازیافت مراحل زیادی را طی می کند. ابتدا، بطری ها باید از خانه ها، مشاغل و سایر سایت ها جمع آوری شوند.

  • منابع:
    1. HOW ARE PLASTIC BOTTLES RECYCLED?
  • تبلیغات:
  1. بهترین کفش از نظر دانشگاه سیدنی برای کودکان
  2. گلی که هر برگ از یک رنگ می باشد !
  3. خودکشی دختر جوان که باعث میلیاردر شدنش شد
  4. رعایت کردن نکاتی برای خرید کفش کودکان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.