خوردن فوم لوله پنج لایه موجب غول پیکر شدن موش های خانگی شد

نوع دوم فوم لوله پنج لایه سفت و سخت است که به نام فوم سلول بسته شناخته می شود. به گفته متخصصان این نوع مواد عایق حرارتی و آبی عالی تراس ها، سقف ها و فونداسیون ها را تضمین می کند.

فوم PUR به لطف ساختار سلول بسته، مانعی غیرقابل نفوذ در برابر رطوبت و هوای سرد است. اغلب به عنوان عایق ساختمان های مختلف غیر معمول انتخاب می شود.

به عنوان عایق حرارتی، به عنوان مثال سالن ها و انبارها، ساختمان های دامداری، انبارهای میوه و سبزیجات، یا سردخانه ها به خوبی عمل می کند.

فوم سلول بسته دارای حداقل 90 درصد سلول های بسته در ساختار خود است. کاربرد آن عبارت است از پاشیدن یک لایه مناسب از فوم پلی اورتان سفت و سخت بر روی سطح عایق شده با کمک دستگاه های تخصصی.

در حین کف کردن، حجم خود را چندین بار افزایش می دهد و به لطف آن، تمام شکاف ها را پر می کند و یک لایه محافظ یکنواخت و بدون درز ایجاد می کند.

و استفاده از این نوع فوم در عایق حرارتی چه مزایایی دارد؟ تعداد زیادی از آنها وجود دارد و در زیر فقط شناخته شده ترین آنها را خواهید یافت:

ضریب انتقال حرارت 0.020-0.023 W.m-2 است. این مقدار کمتر از سایر عایق های موجود در بازار است. علاوه بر این، عایق های اسپری توسط بست هایی که دارای ضریب هدایت حرارتی بالایی هستند سوراخ نمی شود.

عدم وجود پروفیل ها و اتصال دهنده ها، اتصالات بین پانل ها و جوش ها در سطح مشترک مواد. همچنین سطوح غیر معمول را می توان با این فوم پر کرد. استفاده از فوم پل های حرارتی، اتصالات پیچیده و زیرساخت ها را از بین می برد.

سطح فوم را می توان به دلخواه شکل داد. به راحتی می توان لبه های گرد و عایق بدون اتصال را روی دو صفحه همپوشانی کرد.

فوم را می توان با پوشش های محافظ اضافی اسپری کرد. گاهی اوقات ضروری هستند مانند قرار گرفتن کف در معرض اشعه ماوراء بنفش یا احتمال حجم بالای آب.

فوم در برابر اکثر ترکیبات شیمیایی مقاوم است. از این نظر خواص بهتری نسبت به سایر عایق های موجود در بازار دارد. با این حال هنگام انتخاب پوشش همیشه بررسی کنید که آیا می توان آنها را با هم استفاده کرد. بهتر است از سیستم ها و مواد توصیه شده توسط سازنده استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.