دوره آموزش سئو کلاه خاکستری

سئو چیست؟ سئو کلاه خاکستری چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ چه دوره های آموزشی برای کلاه خاکستری در سایت ها وجود دارد؟ سئو کلاه خاکستری در سایتمان چه تاثیری می گذارد؟
صاحبان سایت های مختلف، بخصوص تجاری، همیشه در تلاش اند تا در موتور جستجوی گوگل، همیشه در صفحه اول جستجو قرار گیرند. زیرا هم باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان از سایت می شود، و همچنین محصولات تجاری به خوبی به فروش می رسد. با افزایش تعداد بازدید کنندگان یک سایت، از نظر گوگل نیز سایت مورد نظر با اهمیت خواهد شد. امروزه به دلیل افزایش استفاده از اسمارت فون ها، تولید کنندگان سایت ها باید محتوایی تولید کنند، تا در مرورگرهای موبایل نیز، به خوبی نمایش داده شوند. که این از نظر سئو در سال های اخیر بسیار اهمیت پیدا کرده است.

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری را بشناسیم

لینک سازی در سئو سایت، اهمیت بسزایی دارد به همین دلیل صاحبان سایت ها برای لینک سازی، از روش هایی استفاده می کنند تا سئو سایت خود را بالا ببرند، که گاهی با شکست روبرو می شود.
برای افزایش بازدید سایت ها، افراد کار های مختلفی را انجام می دهند. که برخی قانونی و برخی دیگر غیر قانونی می باشد، که باعث جریمه از طرف گوگل خواهد شد.
هدف سئو کلاه سیاه، فریب موتور جستجو و افزایش سریع سئو سایت، با خرید بک لینک ها، که این از نظر گوگل غیر قانونی می باشد، و جریمه دارد.
ولی سئو کلاه سفید صاحب سایت با تولید محتوای با کیفیت و به روز کردن مطالب سایت، سئو سایت خود را بالا می برد. در این بین سئو کلاه خاکستری، مرز بین کلاه سفید و سیاه می باشد. یعنی در این روش بک لینک خریداری می شود، ولی به صورت رایگان؛ مثلا چند تا سایت وجود دارند که با هم توافقی در سایت های خود، لینک سایت های یکدیگر را قرار می دهند، که این همان سئو کلاه خاکستری می باشد. درسته باعث افزایش بازدید سایت می شود، ولی باز با خرید بک لینک مصنوعی این اتفاق صورت گرفته است. که گوگل متوجه چنین کاری نخواهد شد.
برای آموزش های سئو کلاه خاکستری در سایت آراد سئو، با برترین سئو کاران، می توانید در سایت، سفارشات لازم را انجام دهید.
منبع: آرادسئو
آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.