زنی با با مستربچ فلور مجسمه های خاص می سازد

همانطور که می دانید مستربچ فلور مطابق با استانداردهای لازم در صنعت پلاستیک و مشخصات مشتری در صورت ارائه تولید می شوند. فرآیند کلی برای ساخت مستربچ شامل مراحل زیر است:

شناسایی و توزین رنگدانه ها و یا افزودنی های مورد نیاز

اختلاط این رنگدانه ها و یا افزودنی ها به یک رزین حامل یا پلیمر با عملیات حرارتی و اکستروژن دو پیچ

خنک کردن و شکل دادن مخلوط غلیظ به گرانول، پودر و سایر وسایل نقلیه مستربچ

بسته بندی محصول نهایی

مستربچ می تواند خروجی حجمی را افزایش دهد (در نتیجه هدایت حرارتی و انبساط حجمی تا دما). علاوه بر این، به دلیل خواص فیزیکی بالاتر فیلم، قابلیت پایین‌سنجی را دارد.

مستربچ با درصد زیادی از پودر CaCO3 در جزء، به تولید کنندگان کمک می کند تا با استفاده از انرژی کمتر برای راه اندازی دستگاه به دلیل گرمای ویژه CaCO3 بالاتر، هزینه مواد را کاهش دهند.

مستربچ به پلاستیک ها کمک می کند تا بسیاری از خواص فیزیکی مانند:

  • چقرمگی بالاتر
    سفتی خمشی
    چسبندگی
    قابلیت چاپ

مستربچ

همچنین می تواند برای کاربردهایی استفاده شود که در آن سطوح مختلف هدایت الکتریکی دائمی برای استفاده در کاربردهایی که تجمع بارهای الکتریکی ساکن به طور بالقوه می تواند مشکلاتی ایجاد کند مورد نیاز است.

اختراع حاضر به ترکیبات و روش های جدید برای تولید مواد و اقلام پلاستیکی بهبود یافته مربوط می شود. به طور خاص، این اختراع ترکیبات مستربچ جدیدی را ارائه می دهد که شامل غلظت بالایی از موجودات بیولوژیکی و یک ماده حامل است.

این اختراع نشان می‌دهد که چنین ترکیب‌های مستربچ را می‌توان برای تهیه محصولات پلاستیکی زیست تخریب‌پذیر بهبودیافته با سرعت پراکندگی و توزیع مناسب موجودات بیولوژیکی فعال استفاده کرد.

علاوه بر این مستربچ مذکور ممکن است به عنوان یک مستربچ کلاسیک برای تولید اقلام پلاستیکی با فعالیت تخریب پلیمری یکپارچه، با وجود قرار گرفتن در معرض حرارت متوالی استفاده شود. افشای حاضر با ارجاع به تعاریف زیر به بهترین وجه قابل درک خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.