شیرینی کلمپه خرمایی موجب مسمومیت کارکنان شهرداری شد

من هیچ کمبودی در دستور العمل های کوکی چیپسی شکلاتی در اینجا در سایت خود ندارم. امیدوارم چند تا از آن ها را درست کرده باشید اما اگر درست نکرده اید،دستور پخت امروز محل خوبی برای شروع است!

این شیرینی کلمپه خرمایی شکلاتی غلیظ، کره‌ای، پر از شکلات و آره، گردو هستند. آنها بسیار شبیه شیرینی‌های شکلاتی معروف Levain در نیویورک هستند.

بنابراین اگر از طرفداران کلوچه‌های غول‌پیکر و غول‌پیکر آن‌ها هستید، این شیرینی کلمپه خرمایی درست در کوچه شما خواهند بود!

چه طرفدار آجیل در کوکی های خود باشید چه نباشید، اگر کوکی های ضخیم را دوست دارید، این دستور پخت کوکی برای شماست! من قصد دارم ترفندهای بسیار آسان برای تهیه غلیظ ترین شیرینی کلمپه خرمایی را به شما نشان دهم!

بسیار خوب، من امروز قصد دارم چند ترفند را با شما به اشتراک بگذارم که بسیار آسان است و اگر به کلوچه های غلیظ علاقه دارید، زندگی را تغییر می دهد.

این دستور شیرینی کلمپه خرمایی ممکن است مورد علاقه شما باشد زیرا اگر عاشق کلمپه های غول پیکری مانند من باشید، بسیار عالی است.

شیرینی

مطمئناً من واقعاً هر از گاهی از یک شیرینی کلمپه خرمایی ترد لذت می برم. اما وقتی هوس کوکی های چیپسی شکلاتی می کنم، شکلات دنج، کره ای و آب شده چیزی است که به دنبال آن هستم. و این زیبایی ها ارائه می کنند زمان بزرگ.

بنابراین بیشتر دستور پخت شیرینی کلمپه خرمایی یا چیپسی شکلاتی از شما خواسته می شود که آنها را در دمای 350 درجه فارنهایت بپزید.

اما بیایید در مورد آن فکر کنیم من دستور پخت شیرینی کلمپه خرمایی را در دماهای مختلف آزمایش کرده ام و متوجه شده ام که هر چه دمای فر بالاتر باشد، کلمپه ها کمتر پخش می شوند. منطقی است.

و این یک ترفند شگفت‌انگیز برای نرم نگه داشتن شیرینی کلمپه خرمایی در داخل است، زیرا از آنجایی که آنها را در دمای بالاتری می‌پزید، قسمت‌های بیرونی آن‌ها سریع‌تر قهوه‌ای می‌شوند و داخل آن‌ها کمی کمتر پخته می‌شود.

یه جورایی مثل پختن کوکیتون! شما این کار را برای گوشت انجام می دهید، بنابراین من فکر کردم، چرا همین ایده را برای کوکی ها امتحان نکنم. معلوم شد، کاملاً کار می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.