فروشگاه سنگ مصنوعی کابینت آشپزخانه در مالزی دچار آتش سوزی شد

انواع مختلفی از سنگ مصنوعی کابینت آشپزخانه مانند بازالت، مرمر، سنگ آهک، ماسه سنگ، کوارتزیت، تراورتن، تخته سنگ، گنیس، لاتریت و گرانیت موجود است که می توان از آنها به عنوان مصالح ساختمانی استفاده کرد.

سنگ های مورد استفاده برای سنگ مصنوعی کابینت آشپزخانه باید سخت، بادوام، سخت و عاری از لکه های نرم متاثر از هوا، ترک ها و سایر عیوب باشد که باعث کاهش استحکام و دوام می شود سنگ برای اهداف ساختمانی با استخراج از سنگ های توده ای جامد به دست می آید.

هر نوع سنگ مصنوعی کابینت آشپزخانه بر اساس خواصی که دارد کاربردهای ساختمانی مختلفی دارد به عنوان مثال، انواع خاصی مانند بازالت و گرانیت دارای ویژگی های برتر مانند استحکام فشاری و دوام بالا هستند و از این رو در کارهای ساختمانی عمده به کار می روند.

سنگ

با این حال سنگ مصنوعی کابینت آشپزخانه وجود دارند که ویژگی های آنها مانند مقاومت فشاری کم و وجود مواد مضر در اجزای سازنده آنها آنها را برای کارهای ساختمانی جزئی به عنوان مثال گنیس مناسب می کند بنابراین از سنگ ها به عنوان مصالح ساختمانی و همچنین برای مصارف تزئینی استفاده می شود.

سنگ بازالت که به عنوان تله نیز شناخته می شود، معمولاً در راه سازی، به عنوان سنگدانه در تولید بتن، سنگ تراشی برای پایه های پل، دیواره های رودخانه و سدها استفاده می شود ساختار سنگ بازالت متوسط تا ریز دانه و فشرده است.

استحکام فشاری این نوع سنگ از 200 مگاپاسکال تا 350 مگاپاسکال است و وزن آن است بازالت در برابر آب و هوا مقاوم است، در برابر رطوبت نفوذ ناپذیر است، بسیار سخت است و به اشکال ظریف پوشاندن آن بسیار دشوار است رنگ بازالت از خاکستری تیره به سیاه تغییر می کند.

کاربرد گرانیت در ساخت و ساز ساختمان شامل پایه های پل، دیوارهای حائل، سدها، حاشیه ها، ستون های سنگی، به عنوان سنگدانه درشت در بتن، بالاست برای راه آهن، به عنوان پوشش ضد رطوبت و پوشش خارجی دیوارها و استفاده های تاریخی است. ساختار گرانیت کریستالی، دانه ریز تا درشت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.