فروش توت خشک حبه ای به قیمت میلیاردی در بازار همدان

توت های خشک میوه های خشک بوته های توت و درختان کوچک هستند. در میان توت خشک حبه ای می توانید زرشک و زالزالک، زغال اخته، گیلاس و گل رز وحشی را پیدا کنید. علاوه بر این، آنها به دو صورت خشک و خشک سرو می شوند.

کالری توت خشک
محتوای کالری این محصولات حدود 300 کیلو کالری است. محتوای چربی آن بسیار کم است. سنجاب هم زیاد نیست. اما کربوهیدرات های کافی وجود دارد – بسته به نوع توت، آنها می توانند 38 گرم (زرشک)، 77 گرم (زغال اخته)، 48 گرم (رز هیپ) و غیره باشند.

فواید توت خشک
فواید توت های خشک تقریباً مشابه انواع تازه است، به استثنای برخی موارد. آنها حاوی بسیاری از ویتامین های مفید، آنتی اکسیدان ها و عناصر کمیاب هستند.

چنین توت ها ایمنی را افزایش می دهند. می توان از آنها برای تهیه جوشانده استفاده کرد. پیشگیری و درمان برخی از بیماری ها نیز می تواند با استفاده از توت خشک انجام شود.

توت خشک

مضرات توت خشک
مانند هر میوه خشک، توت خشک حاوی مقدار کافی کربوهیدرات است که سهم غالب آن را قندها تشکیل می دهند. این باید برای کسانی که چاقی یا دیابت به عنوان بیماری دارند در نظر گرفته شود.

توت ها همچنین حاوی رنگ هایی (با منشا طبیعی) هستند که بسیاری از مردم، به ویژه کودکان، به آن حساسیت دارند.

پزشکان توصیه می کنند که چنین محصولاتی را به تدریج و تنها پس از سال اول زندگی کودک وارد رژیم غذایی کنید. وقتی بدن او تقویت شود، سیستم گوارشی با اطمینان شروع به کار می کند و با ترکیبات پیچیده تری نسبت به شیر مادر و شیر مادر سروکار دارد.

مشکل خوردن توت خشک در دوران بارداری به صورت جداگانه حل می شود. بدن زن تا حدودی غیرقابل پیش بینی است. بنابراین، بهتر است بدون مشورت با یک پزشک که حاملگی را هدایت می کند و یک خانواده درمانگر که پیچیدگی های تاریخچه یک زن را می داند، این کار را انجام ندهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.