فروش فندق بو داده نمکی در بندر انزلی موجب آلودگی آب دریا شد

فندق بو داده نمکی را می توان به عنوان یک میان وعده سالم یا به عنوان یک ماده در بسیاری از غذاها در رژیم غذایی گنجاند.

شما می توانید آنها را به صورت خام، برشته، کامل، برش یا آسیاب شده خریداری کنید و از آن لذت ببرید به اندازه کافی جالب، به نظر می رسد که مردم فندق های تکه شده و کامل را به جای آسیاب شده ترجیح می دهند.

در حالی که بیشترین غلظت آنتی اکسیدان ها در پوست است، برخی از دستور العمل ها شما را ملزم به حذف پوست می کنند این کار را می توان با پختن مغزها در فر به مدت حدودا 10 دقیقه انجام داد که باعث می شود پوست به راحتی و سپس پوست کنده شود.

فندق های پوست کنده را می توان برای تهیه آرد برای پخت و یا برای تهیه کره فندق که یک خوراکی مغذی است، آسیاب کرد علاوه بر این، فندق را می‌توان با شکلات یا ادویه‌هایی مانند دارچین یا کاین نیز پوشاند تا یک خوراکی شیرین یا تند داشته باشد.

فندق

آنها همچنین مکمل خوبی برای کیک یا رویه بستنی و سایر دسرها هستند فندق سرشار از مواد مغذی از جمله ویتامین ها، مواد معدنی، ترکیبات آنتی اکسیدانی و چربی های سالم است.

آنها همچنین ممکن است مزایای سلامتی داشته باشند، از جمله کمک به کاهش سطح چربی خون، تنظیم فشار خون، کاهش التهاب و بهبود سطح قند خون و غیره.

از جنبه منفی، درست مانند سایر آجیل ها، فندق ممکن است باعث واکنش های آلرژیک در برخی افراد شود در مجموع، فندق یک منبع عالی و خوشمزه از مواد مغذی است که می تواند به راحتی در رژیم غذایی شما گنجانده شود.

پسته منبع خوبی از مواد مغذی متعدد از جمله ویتامین B6 است که بدن شما برای متابولیسم مواد مغذی و عملکرد سیستم ایمنی به آن نیاز دارد.

علاوه بر این، این آجیل سرشار از ترکیبات گیاهی مانند کاروتنوئیدهای لوتئین و زآگزانتین، و همچنین آنتوسیانین ها، فلاونوئیدها و پروآنتوسیانیدین ها هستند که همگی دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی قابل توجهی هستند.

در یک مطالعه 4 ماهه شامل 100 نفر دارای اضافه وزن، یک گروه روزانه 1.5 اونس (42 گرم) پسته خوردند و تحت یک برنامه کاهش وزن رفتاری گروهی قرار گرفتند، در حالی که گروه دیگر فقط در برنامه کاهش وزن شرکت کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.