فر صنعتی کیک پزی که قابلیت گرم کردن خانه را در زمستان دارد

(2013) مدیریت حرارتی فر صنعتی کیک پزی پخت نان را با استفاده از مدل‌سازی CFD (دینامیک سیالات محاسباتی) برای به حداقل رساندن مصرف انرژی و بهبود عملکرد فر را به خوبی نشان می‌دهد.

خطیر و همکاران (2015) همچنین تحقیقات در مقیاس آزمایشگاهی را برای توسعه درک محصول و ترکیب آن با تحقیقات در مقیاس صنعتی برای درک کامل عملکرد کوره گزارش می کند.

تحقیقات آنها ارتباط مهم بین کیفیت محصول و کاهش انرژی در کوره های صنعتی را برجسته می کند.

بهانوت و همکاران (2016) همچنین چارچوبی را برای صنعت ارائه می کند تا عملکرد اقتصادی و زیست محیطی یک فرآیند چرخش را برای به حداکثر رساندن سود برای تولید کننده تجزیه و تحلیل کند در حالی که موکرجی و همکاران.

(2015) از روش ردپای پایداری برای ارزیابی فرآیندهای تولید متانول استفاده کرد، بنابراین عملکردهای اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی را در تجزیه و تحلیل ترکیب کرد.

سازمان ها تمایل دارند که از روش هایی مانند شش سیگما و مدیریت کیفیت جامع برای بهبود عملکرد فر استفاده کنند (Thornton 2004).

فر

این ابزارها می توانند زمینه های بهبود را برجسته کنند و می توانند برنامه های اصلاحی را ایجاد کنند که شامل ارتقاء تجهیزات یا نصب سخت افزار اضافی می شود. (Espindle 2011)

پاسک و همکاران (2014) استفاده از یک نسخه اصلاح شده از روش DMAIC (طراحی، اندازه گیری، تجزیه و تحلیل، بهبود، کنترل) شش سیگما را برای کاهش انرژی در کوره های صنعتی را نشان می دهد که منجر به کاهش 29 درصدی مصرف گاز در کوره ها می شود.

با این حال این مطالعه در مورد مصرف انرژی است و به کیفیت محصول ارتباطی ندارد. مصرف انرژی داده های عملکرد و محصول برای متغیرهای مختلف برای شناسایی تنظیمات بهینه که به بهترین شکل به هدف می رسند تجزیه و تحلیل می شوند.

سپس اجاق به حالت بهینه خود بهبود می یابد و از نزدیک نظارت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.