قاچاق کیوی در اصفهان موجب نزاع خیابانی شد

همانطور که اطلاع دارید کیوی در اصفهان میوه ای با ظاهری منحصر به فرد است که بسیاری از مردم آن را به دلیل طعم و عطر شدید آن می ستایند.

در حالی که میوه کیوی به خودی خود کاملاً خاص است، تفاوت های زیادی در طعم بین انواع کیوی وجود دارد. به دست آوردن برخی از انواع کیوی بسیار سخت تر است زیرا در تمام طول سال میوه نمی دهند اگرچه اگر با یک نوع کیوی کمیاب برخورد کنید، می خواهید بدانید که کدام یک است.

در مقاله زیر می توانید همه چیز را در مورد محبوب ترین انواع کیوی بخوانید، انواعی که معمولا در فروشگاه ها یافت می شوند و کمی کمیاب تر. هر نوع منحصر به فرد است و دارای طعم قابل توجهی است که اکثر مردم آن را دوست خواهند داشت.

کیوی سبز رایج ترین نوع میوه کیوی است. این نوع کیوی رایج ترین است زیرا این گیاه در طول سال میوه می دهد و این میوه را همیشه در دسترس قرار می دهد.

طعم ترش قوی دارد، اگرچه شیرینی آن غالب است. فواید بسیار خوبی برای سلامتی به ویژه سیستم گوارشی دارد زیرا تصور می شود محتوای فیبر بالایی دارد.

کیوی

بیضی شکل است و سطح آن قهوه ای تیره است. داخل کیوی سبز همانطور که از نامش پیداست سبز است و با دانه های خوراکی سیاه رنگ پر شده است.

کیوی طلایی کمی کمیاب تر از نوع سبز آن است، اگرچه این دو نوع ارتباط نزدیکی با هم دارند. مهمترین تفاوت بین آنها رنگ گوشت است.

گوشت کیوی طلایی زرد روشن با چند دانه سیاه است. سطح بیرونی قهوه‌ای طلایی، بسیار صاف‌تر و تنها دارای چند تار است. این نوع میوه کیوی طعم گرمسیری دارد و برخلاف کیوی سبز که در طول سال میوه می دهد، فقط از اردیبهشت تا ژانویه تولید می شود.

شما معمولاً در تمام طول سال کیوی های فازی را در فروشگاه پیدا خواهید کرد. نمایندگان بسیاری از گونه ها مانند کیوی هایوارد یا میاندر وجود دارد اگرچه Saanichton رایج ترین است.

مرکز این میوه بسیار سخت تر از هیوارد است، در حالی که هایوارد فقط در مکان هایی با زمستان های معتدل مقاوم است. این کیوی ها برای گرده افشانی به یک نر نیاز دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.