لباس کار کارگاهی که مجهز به سیستم خنک کننده بدن می باشد

نمونه‌هایی از لباس‌های غیررسمی که شامل لباس کار کارگاهی شامل مواردی مانند تی‌شرت، پیراهن دکمه‌دار، بلوز و ژاکت در بالا هستند.

قسمت پایین ممکن است شامل شلوار جین، رنگ خاکی، شلوار کتان، شلوار کوتاه یا شورت باشد. کفش‌های غیررسمی می‌توانند شامل کفش‌های کتانی، کفش‌های راحتی، کفش‌های پاشنه کوتاه یا صندل باشند.

لباس تجاری لباسی است که در محیط های حرفه ای می پوشید. بسته به سناریو، مانند مصاحبه یا جلسه یا نوع صنعتی که در آن کار می کنید ممکن است تصمیم بگیرید که چگونه لباس بپوشید.

سطوح مختلفی از لباس های تجاری وجود دارد، از “رسمی” تا “رسمی تجاری”. بر اساس تنظیمات، می توانید تصمیم بگیرید که کدام نوع لباس تجاری مناسب است.

در این مقاله نگاهی دقیق‌تر به انواع مختلف لباس‌های تجاری، نمونه‌هایی از انواع لباس‌ها و موقعیت‌هایی که برای آنها مناسب هستند می‌اندازیم.

لباس

گاه به گاه: لباس‌های تجاری غیررسمی، لباس‌های غیررسمی هستند که نه تنها در بیشتر محیط‌های تجاری، بلکه در بسیاری از محیط‌های خارج از محل کار نیز پوشیده می‌شوند.

اگر در یک دفتر غیررسمی کار می کنید که در آن دیگران چیزهایی مانند تی شرت، شلوار جین و کفش های دم باز می پوشند، ممکن است لباس های غیر رسمی بپوشید. شما باید از پوشیدن لباس های غیر رسمی با مشتریان و در مصاحبه ها خودداری کنید حتی اگر دفتر به طور کلی غیر رسمی باشد.

گاه به گاه هوشمند: گاه به گاه هوشمند شکل دیگری از لباس های تجاری غیر رسمی با پیچ و تاب و شیک است.

اگر لباس‌های غیررسمی هوشمندانه می‌پوشید می‌توانید لباس‌های شیک‌تری را اضافه کنید. این نوع لباس تجاری برای دفاتر منعطف تر از جمله مکان های غیر رسمی مناسب است.

همچنین ممکن است در یک مصاحبه برای یک دفتر غیررسمی تر لباس غیر رسمی را انتخاب کنید. به این ترتیب، با کد لباس غیررسمی آن‌ها هماهنگ می‌شوید و در عین حال ظاهری تمیز و حرفه‌ای دارید که نشان می‌دهد به ظاهرتان اهمیت می‌دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.