لوبیا سفید صادراتی که در معده انسانی جوانه زد

فعالیت‌های خلع سلاح رادیکال‌های آزاد لوبیا سفید صادراتی ممکن است با جلوگیری از پیری زودرس پوست که در اثر قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید ایجاد می‌شود فواید زیبایی نیز داشته باشد.

هنگامی که بدن شما در معرض نور خورشید قرار می گیرد مقادیر زیادی آنزیم به نام متالوپروتئینازها تولید می کند که به ترمیم و بازسازی کلاژن آسیب دیده از خورشید کمک می کند.

گفته می شود همه متالوپروتئینازها برای ما خوب نیستند. برخی از متالوپروتئینازها فیبرهای الاستین و کلاژن را از بین می برند و به نظر می رسد رادیکال های آزاد باعث تولید این متالوپروتئینازهای مضر می شوند.

اثرات متالوپروتئینازهای مخرب به مرور زمان جمع می شود و در نتیجه چین و چروک و خطوط ریز روی پوست ایجاد می شود.
لوبیا سفید علاوه بر مبارزه با چین و چروک با تامین آنتی اکسیدان های محافظ پوست، روی، مس و پروتئین را نیز تامین می کند که می تواند به مبارزه با چین و چروک زودرس پوست نیز کمک کند.

لوبیا سفید مقدار زیادی منیزیم دارد. منیزیم یک ماکرومینرال مهم است که تعدادی از عملکردهای کلیدی را در بدن انجام می دهد.

لوبیا
رژیم غذایی سرشار از لوبیا و سایر غذاهای حاوی منیزیم برای کسانی که در معرض خطر کمبود منیزیم هستند بسیار مهم است.

عوامل خطری که احتمال کمبود منیزیم را افزایش می دهند عبارتند از اسهال، بیماری سلیاک و سایر مشکلات گوارشی، مصرف زیاد الکل و دیابت.

غذاهایی که دارای شاخص گلیسمی بالایی هستند (مانند نان سفید و سیب زمینی) به سرعت در طول هضم تجزیه می شوند و باعث افزایش فوری سطح قند خون و انسولین می شوند.

این افزایش سریع با کاهش قابل توجه سطح قند خون همراه است. این نوسانات با شرایطی مانند بیماری قلبی، دیابت نوع 2 افزایش میل به غذاهای شیرین و خستگی مرتبط است.

اعتقاد بر این است که آنتی اکسیدان ها از سلول های بدن شما در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کنند مولکول های ناپایداری که به سلول ها آسیب می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.