لوله پلیکا فشار قوی 110 که موجب بریدن سر نوزادی در تهران شد

لوله پلیکا فشار قوی 110 بهترین گزینه برای محیط زیست هستند، لوله های پی وی سی دارای مزایای زیست محیطی متمایز نسبت به مواد قدیمی هستند. از آنجایی که PVC یک پلاستیک کربن ارزان است، لوله‌های PVC به انرژی کمتر و منابع کمتری برای تولید نیاز دارند.

به دلیل وزن کمتر، در هنگام حمل و نقل از قدرت کم استفاده می شود. لوله های پی وی سی برای مدت طولانی با سایه ای از حفظ کار می کنند و به راحتی قابل بازیافت هستند. بسیاری از لوله های PVC مدرن شامل مواد بازیافتی هستند، به عنوان مثال، خطوط سه لایه که در آن لایه مرکزی از PVC بازیافتی ساخته شده است.

علاوه بر این، پوشش فوق‌العاده صاف لوله‌های PVC هزینه پمپاژ و مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و اتصالات بدون نشتی آن‌ها اتلاف آب را کاهش می‌دهد. این هم برای محیط زیست و هم برای قبض خدمات خوب است.

لوله های پی وی سی قابل بازیافت هستند
لوله های پی وی سی به راحتی قابل بازیافت هستند و می توان آنها را بدون صرف مشخصات فنی بارها بازیافت کرد. هر ساله حدود 80000 وزن لوله پی وی سی در اروپا از طریق برنامه VinylPlus® بازیابی می شود.

لوله پلیکا

این بازیافت برای ایجاد لوله های جدید و مخلوطی از سایر محصولات PVC استفاده می شود. سیستم های ردیابی و صدور گواهی برای بازیافت ها درجه بالایی از امنیت و کیفیت را برای PVC بازیافتی تضمین می کند.

بازیافت پی وی سی باعث ایجاد شغل و صرفه جویی در انرژی و منابع می شود
استفاده از پی وی سی بازیافتی اهداف بازدهی منابع را حفظ می کند و از حفظ منابع طبیعی حمایت می کند. برای هر کیلوگرم پی وی سی بازیافت شده، 2 کیلوگرم CO2 ذخیره می شود. بر اساس این شواهد، صرفه جویی در CO2 حاصل از بازیافت PVC در اروپا در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون تن CO2 صرفه جویی در سال است که در مجموع 13 میلیون وزن از سال 2000 به بعد است.

تولید پی وی سی. بازیافت پی وی سی همچنین مشاغل سبز ایجاد می کند – 730000 وزن بازیافت شده در اروپا در سال 2020 از طریق VinylPlus® به ایجاد بیش از 1500 شغل مستقیم در کارخانه های بازیافت کمک کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.