مردی با فروش کاپشن نوین چرم توانست خانه بخرد

در حقیقت کاپشن نوین چرم کلید هر استراتژی برای گرم نگه داشتن است. کلاه باعث می شود وقتی بقیه بدن شما لباس می پوشید، گرما از سر شما خارج نشود.

کلاه‌های بافتنی و کاپشن یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای زمستان است، به‌ویژه مدل‌های لوبیایی که می‌توان آن‌ها را پایین کشید تا گوش‌ها را بپوشاند.

بسیاری از کلاه های بافتنی با یک روسری هماهنگ ست می شوند که گردن را گرم نگه می دارد. نمد یکی دیگر از پارچه های کلاه محبوب برای مدل هایی مانند کلاه لبه پهن و کلاه کابوی است.

دستکش و کاپشن یکی از لوازم  مهم زمستانی است که معمولاً به دلیل ویژگی های کاربردی خود انتخاب می شود. مواد مورد استفاده برای دستکش های زمستانی شامل بافتنی، چرم، میکروفیبر و پشم گوسفند می باشد.

گرم نگه داشتن انگشتان پا در هوای زمستان بسیار مهم است. چکمه ها به همان اندازه که به دلیل استایل و کاربردی بودنشان، بهترین کفش برای آب و هوای زمستان هستند.

کاپشن

قد چکمه های محبوب عبارتند از: مچ پا، وسط ساق پا و زانو. جزئیات طراحی شامل توری های جلو، آستر خزدار و سرآستین و زیره پلت فرم است.

چکمه هایی که برای پوشیدن در باران و برف طراحی شده اند دارای ویژگی های عایق و ضد آب پیشرفته هستند. علاوه بر چکمه، مدل‌های کفش زمستانی شامل پاپوش و کفش‌های چرمی با کفی ضخیم و بدون لغزش است.

یکی از مهمترین جنبه های لایه بندی زمستانی کاپشن است که می تواند به شما کمک کند در روزهای سرد زمستان با کاپشن گرم و راحت باشید.

با توجه به خرده‌فروشی در فضای باز REI، هنگام خرید اقلام لایه پایه باید مواد، وزن و تناسب را در نظر بگیرید. لباس‌های زیر بلند، ساق‌ها و رویه‌های لایه پایه ساخته شده از الیاف طبیعی مانند ابریشم و پشم گرم، قابل تنفس و رطوبت‌گیر هستند.

پارچه های مصنوعی سبک وزن یکی دیگر از انتخاب های محبوب پارچه است. وقتی نوبت به تناسب می رسد، پارچه های فتیله ای در تماس مستقیم با پوست بهترین عملکرد را دارند، بنابراین تناسب باید تا حد امکان راحت باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.