کفش جردن سایز ۴۲ که در شب تغییر رنگ می دهد

کفش جردن سایز ۴۲ به سبک کوهنوردی از ظاهر بیرونی کفش‌های پیاده‌روی را تقلید می‌کنند برخی از آن‌ها مانند چکمه‌های کار سنتی کاملاً با چرم پیچیده شده‌اند، اما با طرح‌های رنگی و طرح‌های اضافی.

برخی دیگر دارای بریدگی های بزرگ با توری هستند که باعث تنفس بسیار بالا و انتخابی عالی برای روزهای گرم می شود علیرغم ظاهرشان، آنها حس متفاوتی نسبت به عملکرد خاص محل کار دارند و جایگزین مناسبی برای کفش های پیاده روی واقعی برای آن سفر به کوه های راکی نیستند.

ولینگتون نام مناسب چیزی است که اکثر ما آن را کفش جردن سایز ۴۲ می نامیم آنها رایج ترین نوع کفش جردن سایز ۴۲ کششی هستند هرچند در نام سردرگمی وجود دارد برخی از مردم ولینگتون ها را به عنوان چکمه های لاستیکی بلند فقط برای باران و برف می نامند.

کفش

نوع دیگری از کفش جردن سایز ۴۲ است ارتفاع آنها از ولینگتون کوتاهتر است و سوار و پیاده شدن آنها راحت تر است زیرا می توانید زبانه پشت را بکشید تا دهانه باز شود.

وقتی به این فکر می‌کنید که چکمه‌های کاری‌تان چقدر دوام می‌آورند، بسیاری از موارد به نحوه کنار هم قرار دادن کفش‌های رویه و پایین برمی‌گردد با این حال، اتصال بیش از نگه داشتن یک بوت با هم انجام می دهد همچنین روی انعطاف پذیری و قیمت آن نیز تأثیر دارد.

ضعیف ترین و نوع اتصال سیمان است که اساساً برای اهداف ما چسب است. این همان روشی است که سازندگان برای تولید کفش های ورزشی استفاده می کنند.

این انعطاف‌پذیرترین، سبک‌ترین و ارزان‌ترین روش برای اتصال بالا و پایین است در حالی که این به محتمل ترین نقطه شکست برای  کفش جردن سایز ۴۲ تبدیل می شود، آنها هنوز یک سال یا بهتر دوام می آورند.

تغییری که هر از گاهی ظاهر می شود Strobel است با این نوع، رویه به صورت یک جوراب کامل دوخته می شود (در صورت برداشتن کف پا می توانید دوخت را مشاهده کنید که سپس روی آن سیمان می شود (چسب می شود) تا اتصال تمام شود.

در وسط برای استحکام و انعطاف پذیری اتصالات جهت قرار دارد. با این روش، زیره میانی (اغلب پلی اورتان) قبل از فشار دادن رویه و پایین با آن به داخل قالب تزریق می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.