کفش پسرانه سایز ۳۹ توسط قاچاقچیان شبانه دزدیده شد

کفش پسرانه سایز ۳۹ در مدل‌ها، شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند در واقع، مدل‌هایی وجود دارند که برای پوشیدن با لباس‌های زیباتر در نظر گرفته شده‌اند همچنین،کفش پسرانه سایز ۳۹ دارید که ظاهری غیررسمی را ارائه می‌دهند.

کفش پسرانه سایز ۳۹ می توانند پنجه باز یا بسته باشند به علاوه، آنها در چندین سبک مختلف از صندل های بند دار گرفته تا صندل های گلادیاتور و دمپایی عرضه می شوند در ادامه مقاله با جزئیات بیشتر در مورد این نوع کفش ها آشنا شوید.

کفش‌های پاشنه بلند زنانه یکی از لوازم اصلی مد هستند علاوه بر این، آنها همیشه در کمد هر زنی با سبک ها و قد های متفاوت هستند ارتفاع پاشنه بارزترین ویژگی پاشنه است.

با این حال، این تنها معیاری نیست که باید در نظر گرفته شود رایج ترین انواع کفش های پاشنه دار عبارتند از: پوتین، نیم بوت، چکمه چلسی و پاشنه بلند.

کفش

پمپ ها نوعی کفش پسرانه سایز ۳۹ رایج هستند که این روزها اغلب در خیابان ها دیده می شوند علاوه بر این، این مدل ها بخشی از کفش های مد روز 2022 برای زنان جاودانه هستند این جفت کفش عالی به شکنجه پای زنان شهرت دارد با وجود این، آنها آنها را بیشتر دوست دارند.

نیم بوت ها دارای پاشنه ای هستند که در وسط پا قرار می گیرند و طول آنها حدود دو اینچ است آنها را می توان با هر لباسی پوشید: دامن، شلوار جین، لباس… علاوه بر این، آنها پیاده روی راحت تری را در مقایسه با سایر انواع کفش های پاشنه دار با ثبات بیشتر ارائه می دهند.

چکمه های چلسی شبیه چکمه های مچ پا هستند با این تفاوت که یک پانل اضافی بالای پای شما را می پوشاند این برای گرمای بیشتر در هوای سرد تا زانو می رود بنابراین، آنها برای پاییز و حتی در تمام طول سال عالی به نظر می رسند.

پاشنه استیلتو عجیب ترین نوع کفش با پاشنه بلند و نازک است علاوه بر این، آنها به طور کلی از چرم ساخته شده اند تا ظاهری عالی داشته باشند. می توانید آنها را با دامن یا لباس کوتاه بپوشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.