کفش کوهنوردی merrell vibram که هرگز پاره نمی شود

اگرچه قوانین سیاه و سفید وجود ندارد انواع مختلف کفش کوهنوردی merrell vibram به طور کلی بر اساس ویژگی های ساخت آنها دسته بندی می شوند. در اینجا چند روش مختلف برای طبقه بندی کفش های کوهنوردی وجود دارد.

تقریباً تمام ویژگی های یک کفش کوهنوردی تحت تأثیر آخرین زمانی است که روی آن ساخته شده است. آخرین کفش کوهنوردی به سادگی قالب سه بعدی پایی است که یک کفش در اطراف آن ساخته شده است.

هر کفشی که دارید چه کفش‌های کتانی یا کفش‌های کار فانتزی‌تان، در آخر به یک کفش ساخته می‌شد. آخرین مورد در نهایت شکل، عرض، عدم تقارن و حجم کفش را تعیین می کند.

آیا متوجه شده اید که پاهایتان در برخی از کفش ها احساس راحتی بیشتری نسبت به سایرین دارند، حتی اگر دقیقاً هم اندازه باشند؟ به احتمال زیاد شکل آخرین مورد استفاده آنها با عرض و حجم پای شما بهتر از سایر کفش ها مطابقت دارد.

نمایه یا کمبر یک کفش کوهنوردی، نحوه نشستن پای شما را در داخل کفش تغییر می دهد. قرار دادن پاها در موقعیت های مختلف بسته به سطح تجربه و نوع کوهنوردی که انجام می دهید مزایای مختلفی دارد.

کفش

پروفیل های کفش معمولا به سه دسته دسته بندی می شوند.

کفش‌های کوهنوردی خنثی: کفش‌های خنثی به انگشتان پا اجازه می‌دهند تا در وضعیتی صاف و تقریباً طبیعی و استراحت قرار بگیرند.

این سبک از کفش‌ها برای موقعیت‌هایی که راحتی بر عملکرد اولویت دارد، مناسب است. به همین دلیل، مبتدیان تمایل دارند کفش های کوهنوردی خنثی را ترجیح دهند.

از آنجایی که انگشتان پای شما نسبت به کفش‌های عملکرد محور در موقعیت صاف‌تری قرار دارند، کفش‌های خنثی اغلب از کفی سفت‌تر و لاستیک ضخیم‌تر برای کمک به انگشتان پا برای تحمل وزن استفاده می‌کنند.

مزایا: موقعیت سخت کمتر راحتی بیشتری را به شما می دهد و به شما امکان می دهد برای مدت طولانی تری صعود کنید برای مبتدیان خوب است، کراک و کوهنوردی چند مرحله ای.

معایب: قدرت محدودی می تواند به انگشتان پا منتقل شود، برای اورهانگ مناسب نیست و معمولاً نسبت به همتایان خود حساسیت کمتری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.