کمربند مردانه چرم که به صورت هوشمند طراحی شده همه را متعجب کرد

در واقع کمربند مردانه چرم مشکی یا قهوه ای یا سرمه ای براق با شلوار عالی می شوند. اگر امروز جمعه است و سبک کژوال در دفتر حاکم باشد کمی تسکین روی کمربند قابل قبول است.

کمربندهای درشت، بافته شده یا پارچه ای دیگر گزینه شلوار نیستند، بلکه لوازم جانبی برای شلوار جین هستند. در اینجا قوانین انتخاب وجود ندارد.

شما می توانید یک گزینه عملی برای مناسب هر شلوار جین یا برعکس، یک اکسسوری رنگ متضاد برای یک پاپیون خاص انتخاب کنید.

یکی از سختی های انتخاب می تواند یک سگک ساده روی کمربند باشد. طراحان و سبک شناسان تأکید می کنند که چنین عنصر ساده ای می تواند تصویر را کاملاً تغییر دهد.

در جستجوی بهترین گزینه از روندهای مینیمالیستی غافل نشوید: یک سگک باز، نقره ای یا برنجی رنگ به شکل باز نسبت به سایر اکسسوری های رنگارنگ با دکور حجیم به ظاهر جذابیت و ظرافت بیشتری می بخشد.

دومین مورد محبوب ترین مدل با سگک بسته است که به دلیل راحتی تثبیت است. شما می توانید چنین کمربند را با سگک مارک تولید کننده انتخاب کنید و بر اهمیت و وضعیت برند کالای خریداری شده تاکید کنید.

کمربندهای با سگک های مجعد تقاضای کمتری دارند. چنین کمربندی بیشتر توسط یک مرد جوان استفاده می شود که بار اداری و سبک خاصی را ندارد. امروزه خرید کمربند با سگک های متنوع کار سختی نیست.

سایش مداوم به دلیل قرار گرفتن در معرض عرق، نمک و کثیفی به کمربند چرمی آسیب می رساند. نتیجه ممکن است بوی نامطبوع یا آسیبی باشد که قابل ترمیم نباشد.

گرما و تعریق بیش از حد باعث آلودگی سریع کمربند چرمی حتی با پوشیدن دقیق و مراقبت مناسب می شود.

کمربند

اما برای ناراحت شدن عجله نکنید و به دنبال جایگزینی برای لوازم جانبی معمولی باشید. چندین قانون نگهداری و روش های آسان برای تمیز کردن کمربند چرمی وجود دارد که در این مقاله با شما در میان می گذاریم.

آنچه باید در مورد نگهداری کمربندهای چرمی بدانید؟ کمربندهای چرمی طبیعی باید در مکان هایی که با رطوبت تماس نداشته باشد نگهداری شوند. در حالت ایده آل، شما باید آنها را در کیسه های مخصوص ساخته شده از پنبه یا مواد مصنوعی قرار دهید که از آلودگی محافظت می کند.

مهم است که کمربند به خوبی تا شده باشد. نمی توان آن را صاف نگهداری کرد. این باعث می شود که بیشتر مستعد ترک و خراش روی سطح شود.

کمربند چرمی به هیچ عنوان نباید در معرض نور خورشید قرار گیرد زیرا خشک می شود و در نتیجه کیفیت خود را از دست می دهد.

مانند سایر محصولات چرمی، کمربندها به خوبی به تماس با آب و خشک شدن اجباری پاسخ نمی دهند. بنابراین آنها را نباید خیس روی رادیاتور قرار داد در نزدیکی فر در آشپزخانه یا با سشوار خشک کرد.

چنین روش هایی پوست را تا حد زیادی خشک می کنند که منجر به ایجاد ترک در سطح می شود. بهترین راه حل این است که کمربند مرطوب را با یک پارچه معمولی خشک کنید. پس از این روش، در یک کیسه مخصوص و در کمد قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.