3 آنالیز سئو در سال 2017

3 آنالیز سئو در سال 2017 که به نظر بسیاری از سئوکاران ایرانی صحیح است را بشناسید و سایت خود را بر اساس آن تنظیم کنید.
هم اکنون که در حال مطالعه این مطلب هستید هزاران وب سایت در جهان مشغول تدوین و پیش بینی قوانین جدید سئو در سال ۲۰۱۷ هستند. پیش بینی ها هم تا حد زیادی قابل حدس هستند. تجربه کاربری، وب سایت سازگار با موبایل یا تولید محتوا کاربرپسند که تقریبا پیش بینی هایی تکراری هستند چون برخی از اصول در سئو دائمی و غیرقابل تغییر اند. حال نوبت به پیش بینی های متفاوت و دور از تصوری می رسد که دید شما را نسبت به سئو تغییر می دهد. پیش بینی های باورنکردنی اما واقعی درباره سئو در آینده که چشمان شما را نسبت به تغییرات سئو در اطرافتان بازتر می کند.

پیش بینی های باورنکردنی درباره سئو در آینده

  • بزرگ ترین تغییر در الگوریتم رنکینگ گوگل

RankBrain و سایر یادگیری های ماشینی مورد استفاده توسط گوگل به صورت اختصاصی کلیک ها و میزان علاقمندی کاربران در هر سایت را زیر نظر می گیرند. یادگیری ماشینی با دیدن رفتار کاربران نسبت به هر سایت می آموزد دفعات بعد از آن سایت دوری گزیند یا بالعکس کاربران بیش تری را به سمت آن هدایت کند.
نکته جالب در این تغییر و تحولات این است که کم تر کاربری در طول سال ۲۰۱۷ متوجه این روند خواهد شد. RankBrain بر خلاف الگوریتم پاندا و پنگوئن خیلی نامحسوس حرکت می کند و هیچ گاه یک شبه ترافیک ورودی به وب سایت شما افت قابل توجهی پیدا نمی کند. در واقع پیش بینی برای تغییرات الگوریتم رنکینگ گوگل به این صورت است که بعد از مدت زمان طولانی سایت شما دستخوش تغییرات قابل توجهی خواهد شد.

  • خداحافظی با جستجو محلی گوگل

با توجه به تغییرات سئو در سال ۲۰۱۷ به نظر می رسد ساختار جستجو محلی در گوگل نیز تغییر کند. البته که سئو هیچ گاه نمی تواند از این قابلیت خود با توجه به سیستم پرداخت مستقیمی که از این طریق به وجود آمده است دست بکشد اما شیوه جستجو محلی دیگر به شکل قبل در دسترس نخواهد بود. در آینده جزئیات بیش تری در ارتباط با تغییرات این سیستم خواهید خواند.

  • ارزش گذاری سئو به عنوان برترین کسب وکار اینترنتی

آخرین پیش بینی ما در ارتباط با آینده سئو در سال ۲۰۱۷ ارزش سئو است که دو چندان می شود. همان طور که می دانید سئو هیچ وقت از بین نمی رود و همواره تب و تاب این مفهوم و استفاده از سرویس سئو وجود دارد. از این رو شرکت های کم تری می توانند شانس بیش تری برای مطرح شدن در بحث سئو و بهینه سازی سایت داشته باشند.
منبع: آرادسئو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.